Zangles in Den Haag - volwassenen en jongeren
Begin je net met zingen of heb je al meer ervaring, maar wil je graag persoonlijke en deskundige begeleiding bij de ontwikkeling van je stem? Neem dan contact op met sopraan Leonie van Veen. Leonie geeft privé zangles aan zowel beginners als gevorderden. De lessen vinden plaats in het Bezuidenhout/Den Haag.
Online Zangles
Momenteel is het handig om online zanglessen te boeken. Online zanglessen bieden live instructies, persoonlijke feedback en motivatie online! We gebruiken FaceTime, Skype of Zoom bijvoorbeeld. Het werkt prima! Als je twijfelt, probeer gewoon het Starterspakket van 3 lessen!
Corona Proof
De zanglessen worden Corona proof, volgens de laatste inzichten, gegeven!
Passie voor zingen!
Leonie heeft een grote passie voor zingen. Plezier in het zingen en liefde voor tekst staan centraal in haar lessen.
Wat doe je in de les?
In de lessen wordt aandacht besteed aan houding, presentatie, ademtechniek, uitspraak van verschillende talen, dictie/spraak, intonatie en zuiverheid, expressie en interpretatie van de tekst. Door te werken aan deze verschillende aspecten ontwikkel je een beter bewustzijn van je lichaam en leer je flexibel te zingen met een vrij stemgeluid.
Klassiek, Opera, Lied, Musical, Pop
De lessen worden aangepast aan jouw wensen en het repertoire waar je aan gaat werken, wordt in overleg gekozen. Dit kan zowel klassiek, opera, lied, musical en/of pop zijn. Als je hulp nodig hebt bij een koorstuk of een song van je band, is dat ook altijd mogelijk.
Samen muziek maken
Leonie heeft ruime ervaring in het geven van zangles en het coachen van liedduo’s. Wil je samen met een pianist naar les komen of speel je zelf piano of gitaar en wil je daarbij zingen? Geen probleem, neem contact op met Leonie.
Over Leonie van Veen
Leonie heeft aan het Koninklijk Conservatorium van Den Haag en aan de Dutch National Opera Academy in Amsterdam gestudeerd. Naast het lesgeven heeft ze een actieve concertpraktijk. Ze is regelmatig te zien in verschillende operaproducties en treedt op als concertzangeres met verschillende koren in binnen en buitenland. Lees hier meer over Leonie.
When music fails to agree to the ear, to soothe the ear and the heart and the senses, then it has missed the point. Maria Callas
Contact
Gevestigd in
- Den Haag
Leslocatie
- Online
- Bezuidenhout Den Haag
- Bij de docent
Geeft les aan
- Kinderen
- Volwassenen
Talen
- Engels
- Nederlands
Contact
Starterspakket (3 lessen)
Lessen | Volwassenen | tot 21 jaar |
---|---|---|
3 x 30 min. | €95,00 | €75,00 |
Leskaarten (10 lessen)
Lessen | Volwassenen | tot 21 jaar |
---|---|---|
10 x 30 min. | €299,00 | €250,00 |
10 x 45 min. | €449,00 | €379,00 |
10 x 60 min. | €585,00 | €487,00 |
Proefles
Lessen | Volwassenen | tot 21 jaar |
---|---|---|
1 x 30 min. | €25,00 | €25,00 |
GRATIS proefles? Koop je eerste kaart van 10 lessen en ontvang de EU 25,- van de proefles terug!